SCHEDULE
Thursday, January 16, 2020
Show Title
Episode
12:40 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
The Scoutmaster
12:40 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
The Scoutmaster
1:35 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
War Games
1:35 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
War Games
2:30 AM
Mountain Men (S7)
Time And Tide
2:30 AM
Mountain Men (S7)
Time And Tide
3:25 AM
Navy Seals - Combat Rescue
Combat Rescue
3:25 AM
Navy Seals - Combat Rescue
Combat Rescue
4:20 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Tokyo, Japan
4:20 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Tokyo, Japan
4:45 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Mumbai, India
4:45 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Mumbai, India
5:15 AM
Chasing Monsters (S2)
Brutal Demon
5:15 AM
Chasing Monsters (S2)
Brutal Demon
6:10 AM
Storage Wars (S11)
Crate Balls Of Fire
6:10 AM
Storage Wars (S11)
Crate Balls Of Fire
6:40 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Tokyo, Japan
6:40 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Tokyo, Japan
7:05 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Mumbai, India
7:05 AM
Hidden Cities Extreme (S2)
Mumbai, India
7:35 AM
Navy Seals - Combat Rescue
Combat Rescue
7:35 AM
Navy Seals - Combat Rescue
Combat Rescue
8:30 AM
Chasing Monsters (S2)
Brutal Demon
8:30 AM
Chasing Monsters (S2)
Brutal Demon
9:30 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
The Scoutmaster
9:30 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
The Scoutmaster
10:25 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
War Games
10:25 AM
History Drama: Project Blue Book (S1)
War Games
11:20 AM
Mountain Men (S7)
Time And Tide
11:20 AM
Mountain Men (S7)
Time And Tide
12:15 PM
The Pickers (S12)
American Dream
12:15 PM
The Pickers (S12)
American Dream
1:10 PM
Hidden Cities Extreme (S2)
Tokyo, Japan
1:10 PM
Hidden Cities Extreme (S2)
Tokyo, Japan
1:35 PM
Hidden Cities Extreme (S2)
Mumbai, India
1:35 PM
Hidden Cities Extreme (S2)
Mumbai, India
2:05 PM
Navy Seals - Combat Rescue
Combat Rescue
2:05 PM
Navy Seals - Combat Rescue
Combat Rescue
3:00 PM
Storage Wars (S11)
Crate Balls Of Fire
3:00 PM
Storage Wars (S11)
Crate Balls Of Fire
3:30 PM
History Drama: Project Blue Book (S1)
The Scoutmaster
3:30 PM
History Drama: Project Blue Book (S1)
The Scoutmaster
4:25 PM
History Drama: Project Blue Book (S1)
War Games
4:25 PM
History Drama: Project Blue Book (S1)
War Games
5:20 PM
Chasing Monsters (S2)
Brutal Demon
5:20 PM
Chasing Monsters (S2)
Brutal Demon
6:15 PM
Knight Fight (S1)
Romans vs Barbarians
6:15 PM
Knight Fight (S1)
Romans vs Barbarians
7:10 PM
Alone (S5)
The Haunting
7:10 PM
Alone (S5)
The Haunting
8:05 PM
Forged In Fire (S5)
The Pipe Tomahawks
8:05 PM
Forged In Fire (S5)
The Pipe Tomahawks
9:00 PM
Forged In Fire (S4)
Knights Templar
9:00 PM
Forged In Fire (S4)
Knights Templar
9:55 PM
History Drama: Vikings (S6)
The Ice Maiden
9:55 PM
History Drama: Vikings (S6)
The Ice Maiden
10:50 PM
The Strongest Man In History
Stronger Than A Russian
10:50 PM
The Strongest Man In History
Stronger Than A Russian
11:45 PM
The Pickers (S12)
Superhero Heaven
11:45 PM
The Pickers (S12)
Superhero Heaven