SCHEDULE
Saturday, October 12, 2019
Show Title
Episode
12:40 AM
Kingpin (S1)
Whitey Bulger
12:40 AM
Kingpin (S1)
Whitey Bulger
2:30 AM
History Drama: Knightfall (S1)
Find Us The Grail
2:30 AM
History Drama: Knightfall (S1)
Find Us The Grail
3:25 AM
Swamp People (S9)
Texas Tag Out
3:25 AM
Swamp People (S9)
Texas Tag Out
4:20 AM
Swamp People (S9)
Hotter Than Hell
4:20 AM
Swamp People (S9)
Hotter Than Hell
5:15 AM
Storage Wars (S10)
Shave And A Haircut: Two Bids
5:15 AM
Storage Wars (S10)
Shave And A Haircut: Two Bids
5:40 AM
Storage Wars (S10)
Vamos A Placentia
5:40 AM
Storage Wars (S10)
Vamos A Placentia
6:10 AM
Storage Wars (S12)
Mistress Of The Snark
6:10 AM
Storage Wars (S12)
Mistress Of The Snark
6:40 AM
Swamp People (S9)
Texas Tag Out
6:40 AM
Swamp People (S9)
Texas Tag Out
7:35 AM
Swamp People (S9)
Hotter Than Hell
7:35 AM
Swamp People (S9)
Hotter Than Hell
8:30 AM
Storage Wars (S10)
Shave And A Haircut: Two Bids
8:30 AM
Storage Wars (S10)
Shave And A Haircut: Two Bids
9:00 AM
Storage Wars (S10)
Vamos A Placentia
9:00 AM
Storage Wars (S10)
Vamos A Placentia
9:30 AM
Kingpin (S1)
Whitey Bulger
9:30 AM
Kingpin (S1)
Whitey Bulger
11:20 AM
Navy Seals - Deadly Marksmen
11:20 AM
Navy Seals - Deadly Marksmen
12:15 PM
History Drama: Knightfall (S1)
Find Us The Grail
12:15 PM
History Drama: Knightfall (S1)
Find Us The Grail
1:10 PM
Programmed To Kill: Dengue Fever
1:10 PM
Programmed To Kill: Dengue Fever
2:05 PM
Storage Wars (S12)
Mistress Of The Snark
2:05 PM
Storage Wars (S12)
Mistress Of The Snark
2:35 PM
Kingpin (S1)
Whitey Bulger
2:35 PM
Kingpin (S1)
Whitey Bulger
4:25 PM
The Pickers (S14)
Double Bubble Trouble
4:25 PM
The Pickers (S14)
Double Bubble Trouble
5:20 PM
Pawn Stars (S20)
Pink Trains And Open Flames
5:20 PM
Pawn Stars (S20)
Pink Trains And Open Flames
6:15 PM
Pawn Stars (S18)
Best Of - Gangsters
6:15 PM
Pawn Stars (S18)
Best Of - Gangsters
6:40 PM
Storage Wars: Texas (S6)
Spurs Of The Moment
6:40 PM
Storage Wars: Texas (S6)
Spurs Of The Moment
7:10 PM
Alone (S6)
Icebreaker
7:10 PM
Alone (S6)
Icebreaker
8:05 PM
Monster Motor Challenge (S2)
David vs. Goliaths
8:05 PM
Monster Motor Challenge (S2)
David vs. Goliaths
9:00 PM
Ancient Aliens (S10)
Return To Gobekli Tepe
9:00 PM
Ancient Aliens (S10)
Return To Gobekli Tepe
9:55 PM
History Drama: Vikings (S5)
The Fisher King
9:55 PM
History Drama: Vikings (S5)
The Fisher King
10:50 PM
History Drama: Vikings (S5)
The Departed
10:50 PM
History Drama: Vikings (S5)
The Departed
11:45 PM
History Drama: Vikings (S5)
Homeland
11:45 PM
History Drama: Vikings (S5)
Homeland